Leírás és Paraméterek
Cellfast PURE ivóvíz tömlő
- Háromrétegű POE-ből (poliolefin elasztomerek) készült tömlő textil erősítéssel, ivóvíz, élelmiszer, levegő, növényvédő szerek és könnyű vegyszerek nyomás- és nyomásmentes továbbítására, a 10/2011/EU bizottsági rendeletnek megfelelően A-B-C-D2 típusú anyagokhoz.
- Élelmiszerrel való érintkezésre alkalmas belső és külső réteg.
- Ftalát mentes.
- Kadmium-, bárium- és ólommentes.
- Kiváló használati tulajdonságok, még alacsony hőmérsékleten is.
PZH élelmiszer-minőségi tanúsítvány
| Üzemi hőmérséklet tartomány | 0 - +40°С |
| Falvastagság | 2.4 mm (0,091 hüvelyk) |
| Belső átmérő | 12.5 mm (0,354 hüvelyk) |
| Hossz | 20 m (65,6 láb) |
| Típus | keresztben fonott |
| Maximális nyomás | 24 bar (348 psi) |
| Üzemi nyomás | 8 bar (116 psi) |
| Anyag | POE (poliolefin elasztomer) |
| Technológiák | Anti Twist, Cd / Ba / Pb Ingyenes |
Vélemények
Írja meg véleményét!