Leírás és Paraméterek
- Beltéri és általános kültéri használatra IP44 védelemmel
- Védőérintkezős dugasszal és zárósapkás csatlakozó aljzattal
- Sodrott réz kábel, rugalmas gumi köpeny és szigetelés
| Vezeték | H05RR-F 3G1,5 |
| Kábelhossz | 15 m |
| Erek száma | 3 |
| Ér keresztmetszete | 1,5 mm2 |
| Névleges feszültség | 300 / 500 V |
| Kábelszín | fekete |
| Bruttó súly (kg) | 2.2 |
| Méretek (h*sz*m) | 250x250x100 mm |
| Kábelköpeny | gumi |
| IP védelem | 44 |
| Max. terhelés (A) | 16 |
| Max. terhelés (W) | 3680 |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
Extol kombinált fogó, TPR nyél, 20% extra erőkifejtés, akasztós szerszámtartó, 180mm
Központi raktáron
2.350 Ft