Leírás és Paraméterek
- Beltéri és általános kültéri használatra IP44 védelemmel
- Védőérintkezős dugasszal és zárósapkás csatlakozó aljzattal
- Sodrott réz kábel, rugalmas gumi köpeny és szigetelés
| Vezeték | H05RR-F 3G1,5 |
| Kábelhossz | 20 m |
| Erek száma | 3 |
| Ér keresztmetszete | 1,5 mm2 |
| Névleges feszültség | 300 / 500 V |
| Bruttó súly (kg) | 2.9 |
| Kábelszín | piros |
| Méretek (h*sz*m) | 250x240x80 mm |
| Kábelköpeny | gumi |
| Max. terhelés (A) | 16 |
| Max. terhelés (W) | 3680 |
| IP védelem | 44 |
Vélemények
Írja meg véleményét!