Leírás és Paraméterek
Bosch U144D Speed for Wood dekopírfűrészlap
Az U 144 D Speed for Wood szúrófűrészlap fa gyors, egyenes vágására alkalmas
- Élesre köszörült váltófogazása gyors vágást eredményez.
- Magas széntartalmú acélból készül, puhafa és nem abrazív faipari anyagok vágásához használható
- Minden U befogószárú szúrófűrészhez használható.
- A fűrészlap sűrű (4–5,2 mm), progresszív fogosztása lehetővé teszi különböző, 5–50 mm vastagságú faanyagok vágását
A csomagban 3 db fűrészlap található.
| Anyag | HCS |
| Teljes hossz | 100 mm |
| Fogkivitel | Tágított fogazású, köszörült |
| Fogosztás | 4-5.2 mm |
| Alkalmazási területek | Puhafa (5-50 mm), forgács-, asztalos-, farostlemezek |
| Ajánlott min. anyagvastagság | 5 mm |
| Ajánlott max. anyagvastagság | 50 mm |
| Kiszerelés | 3 db |
Vélemények
Írja meg véleményét!