Leírás és Paraméterek
Bosch U101BF Clean for Hard Wood dekopírfűrészlap
Az U101BF Clean for Hard Wood szúrófűrészlap fa tiszta és egyenes vágására is alkalmas
- Precíziósan köszörült fogazata és kúposra csiszolt lapja hibátlan, ívelt vágásra alkalmas.
- A bimetál fűrészlap teljesen átedzett keményfém fogazata és rugalmas szénacél lapja kemény anyagok vágására alkalmas.
- Minden U befogószárú szúrófűrészhez használható.
- Sűrű (2,7 mm), progresszív fogosztása különféle, 3–30 mm vastagságú faanyagok vágására alkalmas
A csomagban 3 db fűrészlap található.
| Anyag | BiM |
| Teljes hossz | 100 mm |
| Fogkivitel | hátszög-, fogköszörült |
| Fogosztás | 2.7 mm |
| Alkalmazási területek | Kemény- és puhafa, műanyagok (3-30 mm), bevonatos lemezek/HPL |
| Ajánlott min. anyagvastagság | 3 mm |
| Ajánlott max. anyagvastagság | 30 mm |
| Kiszerelés | 3 db |
Vélemények
Írja meg véleményét!