Leírás és Paraméterek
Bosch Standard for Wood körfűrészlap akkumulátoros kézi körfűrészekhez
Az akkumulátoros körfűrészekhez és szárazkörfűrészekhez való Standard for Wood körfűrészlap a maximálisra növeli az akkumulátoros üzemidőt.
- Az extravékony alaptest csökkenti az energiafogyasztást.
- Kiváló minőségű keményfém fogazata megbízható eredményt garantál vágáskor.
- Szűkítőgyűrűkkel vagy szűkítőgyűrűk nélkül használható, hogy passzoljon a különböző méretekhez.
- Az agresszív élszög zökkenőmentes vágást tesz lehetővé.
- Dilatációs hézagok, amelyek jelentősen csökkentik a zajt és hőképződést.
A fűrészlap minden elterjedt akkumulátoros merülő- és kézi körfűrészhez, valamint akkumulátoros szárazfűrészhez használható.
| Külső átmérő | 150 mm |
| Furat | 20 mm |
| Vágásszélesség | 1.6 mm |
| Lapvastagság | 1 mm |
| Fogszám | 24 |
| Fogforma | ATB |
| Max. fordulatszám | 10 000 (ford./perc) |
| Vágási eredmény | durva vágási eredmény |
| Homlokszög | 20° |
| Hátszög | 12° |
| Belső átmérő szűkítő gyűrűvel | 16 mm |
Vélemények
Írja meg véleményét!