Leírás és Paraméterek
Bosch PBH 2100 RE fúrókalapács
- A PBH 2100 RE vezetékes fúrókalapács ideális a betonban, falazatban, csempében, fában és fémben történő fúrás, kalapácsfúrás és vésés fáradságmentes elvégzéséhez.
- Az 550 W-os motor gondoskodik a Bosch pneumatikus ütőmechanizmus meghajtásáról a nagy, 1,7 J-os ütőerőnek köszönhetően.
- Az SDS plus tokmánnyal gyorsan, biztonságosan és szerszám nélkül cserélhetők a tartozékok.
- A Vario Lock vésés funkció 36 választható vésési helyzetet kínál, így bármilyen feladathoz optimális munkavégzési szöget nyújt.
- Bosch elektronikus fordulatszám-vezérléssel is rendelkezik, amely biztosítja az anyagnak megfelelő sebességet a nyomásra érzékeny kapcsolónak köszönhetően.
- A reteszelőgombbal a szerszám a kapcsoló megnyomása nélkül működtethető folyamatosan – a kényelmes használatért számos feladatnál.
Funkciók
- Pneumatikus ütőszerkezet
- Forgáskik apcsolás
- Bosch elektronika
- Vésési funkció
- Jobbra-/balrafor gás
- Bosch SDS-plus
- Softgrip lágyfogantyú
- Felhasználás: csavarozás / fúrás / ütvefúrás
Leszállított tartozékok:
- 2 x vésőszár
- 2 x fúrószár
- Kiegészítő fogantyú
- Mélységütköző
- Műanyag koffer
| Névleges teljesítményfelvétel | 550 W |
| Leadott teljesítmény | 270 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0 – 2.300 ford./perc |
| Ütésszám | 0 – 4.600 ütés/perc |
| Egy ütés energiája (EPTA) | 1,7 J |
| Bosch ütőszerkezet | pneumatikus |
| Max. furat-Ø betonban | 20 mm |
| Max. furat-Ø acélban | 13 mm |
| Max. furat-Ø fában | 30 mm |
| Kalapácsfúrás betonban | |
| Rezgéskibocsátási érték ah | 15,8 m/s² |
| Bizonytalanság K | 1,5 m/s² |
| Vésés | |
| Rezgéskibocsátási érték ah | 12,6 m/s² |
| Bizonytalanság K | 1,5 m/s² |
| Tömeg | 2,2 kg |
| Garancia | 2+1 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!