Leírás és Paraméterek
Bosch EasyAquatak 100 magasnyomású mosó
- Ez a magasnyomású mosó praktikus megoldást nyújt a szennyezett felületek rendszeres tisztításához.
- A Bosch 360°-os szórópisztollyal egyszerűen tisztíthatók a nehezen hozzáférhető helyek.
- Az egykezes működtetés nagyobb szabadságot és kezelhetőséget nyújt a gyorsabb eredmények érdekében.
- Emellett a lapos vízsugár erőssége a feladatnak megfelelően az erőteljes sugártól a finom öblítésig állítható.
- Az EasyAquatak 100 használható autók, szemeteskukák, kerti bútorok és ablakok tisztítására.
- Magasnyomású tisztítószer-adagoló fúvókával is rendelkezik, amely a vízsugárral együtt adagolja a tisztítószert az alapos tisztítás érdekében.
A csomag tartalma:
- Bosch 360°-os magasnyomású pisztoly
- 3 m magasnyomású tömlő
- Magasnyomású tisztítószer-fúvóka, 450 ml
- Vízszűrő
- Doboz
| Motorteljesítmény | 1.100 W |
| Max. nyomás | 100 bar |
| Max. vízszállítási mennyiség | 330 l/ó |
| Max. befolyási hőmérséklet | 40 °C |
| Önfelszívó képesség | 0.5 m |
| Tisztítószer-rendszer | Magasnyomású hab |
| Motor típusa | Sorozat |
| Szivattyú típusa | 3 henger |
| Kábelhossz | 5 m |
| Tömlőhossz | 3 m |
| Tömlő típusa | PVC |
| Tömlőtartó | Kézi |
| Magasnyomású tömlőorsó | Nem |
| A szerszám méretei (h x sz x m) | 399 x 315 x 205 mm |
| Súly (tartozékok nélkül) | 3 kg |
| Garancia | 2+1 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!