Leírás és Paraméterek
Bosch ECO for Aluminium körfűrészlap gérvágó fűrészgépekhez
Az Eco for Aluminium körfűrészlap alumínium tökéletes és megbízható vágására alkalmas.
- Köszörült fogak biztosítják a sima, könnyű vágást.
- A gondosan válogatott fogak hosszú élettartamot garantálnak.
- Szűkítőgyűrűkkel vagy szűkítőgyűrűk nélkül használható, hogy passzoljon a különböző méretekhez.
- Az ellenőrzött gyártási folyamatnak köszönhetően a körfűrészlap megfelel a Bosch szigorú minőségi kritériumainak.
| Külső átmérő | 254 mm |
| Furat | 30 mm |
| Vágásszélesség | 3 mm |
| Lapvastagság | 2.2 mm |
| Fogszám | 80 |
| Fogforma | TCG |
| Max. fordulatszám | 6000 (ford./perc) |
| Vágási eredmény | finom vágási eredmény |
| Homlokszög | 7° |
| Hátszög | 13° |
Vélemények
Írja meg véleményét!