Leírás és Paraméterek
Bosch EasyGrassCut 23 szegélyvágó
- Az EasyGrassCut 23 egy könnyű, vezetékes szegélynyíró, amelyet kényelmes és kellemes használatra terveztek.
- Kiegyensúlyozott, kis súly az egyszerű használatért és irányításért, ami különösen hosszan tartó használat esetén kevésbé fárasztóvá teszi munkát.
- A félautomata száladagoló a kapcsoló minden felengedésekor adagol, így nem kell többé kézzel beállítani és adagolni a vágószálat. Így garantált a folyamatos, megszakítások nélküli és gondtalan nyírás.
- A szerszám kiváló minőségű váza, valamint az erőteljes motor és a tartós vágószál ideális vágási eredményt és hosszú élettartamot nyújt.
- A növényvédő elem gyengéden óvja a fákat és növényeket a vágórendszertől, amikor a közelükben zajlik a nyírás.
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Motorteljesítmény | 280 W |
| Vágószál-rendszer | Félautomata |
| Vágási átmérő (szál) | 23 cm |
| Vágási sebesség | 12.500 ford./perc |
| Tekercs | 1,6 mm x 4 m |
| A szerszám méretei (h x sz x m) | 1160 x 280 x 320 mm |
| Súly | 2,0 kg |
| Garancia | 2+1 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!