Leírás és Paraméterek
Termoplasztikus gumi futófelületű kerék, polipropilén felnivel
Kerekek:
Kiváló minőségű termoplasztikus gumi-elasztomer (TPE), magas szállítási kényelem, halk futás, alacsony gördülési és fordulási ellenállás jellemzi, padlókímélő, oldhatatlan ragasztókötés a felnivel.
-
Futófelület / abroncs:
Kiváló minőségű termoplasztikus gumi-elasztomer (TPE), olajtartalmú.
-
Kerékagy / felni:
Kiváló minőségű törésálló polipropilén. Ragasztókötés.
-
Felni színe:
szürke
| Kerék-Ø | 75 mm (D) |
| Kerékszélesség | 25 mm (T2) |
| Teherbírás | 75 kg |
| Tengelyfurat-Ø | 6 mm (d) |
| Agyfurathossz | 31 mm (T1) |
| Súly | 0,1 kg |
| Hőállóság | -20 ° C |
| Hőállóság max. | 60 ° C |
| futófelület keménysége | 85° Shore A |
| Csapágytípus | Golyóscsapágy |