Leírás és Paraméterek
Poliamid kerék
Kerekek:
Kiváló minőségű törésálló poliamid 6.
-
Futófelület / abroncs:
Kiváló minőségű törésálló poliamid 6.
-
Kerékagy / felni:
-
-
Felni színe:
natúrfehér
| Kerék-Ø | 80 mm (D) |
| Kerékszélesség | 32 mm (T2) |
| Teherbírás | 220 kg |
| Tengelyfurat-Ø | 12 mm (d) |
| Agyfurathossz | 35 mm (T1) |
| Súly | 0,1 kg |
| Hőállóság | -25 ° C |
| Hőállóság max. | 80 ° C |
| futófelület keménysége | 70° Shore D |
| Csapágytípus | Tűgörgős csapágy |
Vélemények
Írja meg véleményét!