Leírás és Paraméterek
Préselt acéllemez forgóvillás görgő talplemezes rögzítéssel és "stop-fix" fékkel, Szabvány tömörgumi futófelületű kerék, acéllemez felnivel
Villa:
Acéllemezből préselt, duplasoros golyóscsapágyazás a forgókoszorúban, csapágygolyó-védelem a talplemez és alátétlencse különleges kialakításának köszönhetően. A forgókoszorú speciális dinamikus Blickle-szegecselése könnyű forgást biztosít a forgókoszorú minimális játéka mellett, valamint hosszú élettartamot a golyópálya hidegalakításos szilárdságnövelése által. Csavarozott keréktengely. Galvanikusan horganyzott, kék passzivált, Cr6-mentes.
Kerekek:
Szabvány tömörgumi, kiváló szállítási kényelem, halk futás jellemzi, nagyon padlókímélő, PAH konform a 2005/69/EG EU irányelveinek megfelelően.
Futófelület / abroncs:
Szabvány tömörgumi.
Kerékagy / felni:
Acéllemez felni, galvanikusan horganyzott, kék passzivált, Cr6-mentes.
Felni színe:
kék passzivált
| Talpméret | 100 x 85 |
| Furattávolság | 80 x 60 |
| Felfogatófurat-Ø | 9 |
| Kerék-Ø | 125 mm (D) |
| Kerékszélesség | 37,5 mm (T2) |
| Teherbírás | 100 kg |
| Beépítési magasság | 150 mm (H) |
| Kinyúlás forgóvilla | 40 mm |
| Súly | 1,2 kg |
| Hőállóság | -25 ° C |
| Hőállóság max. | 80 ° C |
| futófelület keménysége | 80° Shore A |
| Csapágytípus | Tűgörgős csapágy |