Leírás és Paraméterek
Préselt acéllemez forgóvillás görgő, közepes teherbírású kivitel, talplemezes rögzítéssel, Blickle Extrathane® poliuretán futófelületű kerék, alumínium felnivel
Villa:
Acéllemezből préselt, duplasoros golyóscsapágyazás a forgókoszorúban, csapágygolyó-védelem a talplemez és alátétlencse különleges kialakításának köszönhetően. A forgókoszorú speciális dinamikus Blickle-szegecselése könnyű forgást biztosít a forgókoszorú minimális játéka mellett, valamint hosszú élettartamot a golyópálya hidegalakításos szilárdságnövelése által. Csavarozott keréktengely. Galvanikusan horganyzott, kék passzivált, Cr6-mentes.
Kerekek:
Kiváló minőségű öntött Blickle Extrathane® poliuretán elasztomer, halk futás, alacsony gördülési ellenállás jellemzi, padlókímélő, nagyon kopásálló, kiváló vágás- és továbbszakadás-álló, nagyon jó kémiai rögzülés a felnivel.
-
Futófelület / abroncs:
Kiváló minőségű Blickle Extrathane® poliuretán elasztomer.
-
Kerékagy / felni:
Alumíniumöntvény. Öntött futófelület.
-
Felni színe:
ezüstszürke
| Talpméret | 100 x 85 |
| Furattávolság | 80 x 60 |
| Felfogatófurat-Ø | 9 |
| Kerék-Ø | 80 mm (D) |
| Kerékszélesség | 30 mm (T2) |
| Teherbírás | 180 kg |
| Beépítési magasság | 102 mm (H) |
| Kinyúlás forgóvilla | 38 mm |
| Súly | 0,7 kg |
| Hőállóság | -25 ° C |
| Hőállóság max. | 70 ° C |
| futófelület keménysége | 92° Shore A |
| Csapágytípus | Golyóscsapágy |