Leírás és Paraméterek
Préselt acéllemez fixvillás görgő talplemezes rögzítéssel, Szabvány tömörgumi futófelületű kerék, acéllemez felnivel
Villa:
Acéllemezből préselt. Csavarozott keréktengely. Galvanikusan horganyzott, kék passzivált, Cr6-mentes.
Kerekek:
Szabvány tömörgumi, kiváló szállítási kényelem, halk futás jellemzi, nagyon padlókímélő, PAH konform a 2005/69/EG EU irányelveinek megfelelően.
-
Futófelület / abroncs:
Szabvány tömörgumi.
-
Kerékagy / felni:
Acéllemez felni, galvanikusan horganyzott, kék passzivált, Cr6-mentes.
-
Felni színe:
kék passzivált
| Talpméret | 100 x 85 |
| Furattávolság | 80 x 60 |
| Felfogatófurat-Ø | 9 |
| Kerék-Ø 80 mm (D) | |
| Kerékszélesség | 25 mm (T2) |
| Teherbírás | 50 kg |
| Beépítési magasság | 102 mm (H) |
| Súly | 0,4 kg |
| Hőállóság | -25 ° C |
| Hőállóság max. | 80 ° C |
| futófelület keménysége | 80° Shore A |
| Csapágytípus | Tűgörgős csapágy |