Leírás és Paraméterek
Préselt acéllemez fixvillás görgő, közepes teherbírású kivitel, talplemezes rögzítéssel, Blickle Extrathane® poliuretán futófelületű kerék, alumínium felnivel
Villa: Acéllemezből préselt. Csavarozott keréktengely. Galvanikusan horganyzott, kék passzivált, Cr6-mentes.
Kerekek: Kiváló minőségű öntött Blickle Extrathane® poliuretán elasztomer, halk futás, alacsony gördülési ellenállás jellemzi, padlókímélő, nagyon kopásálló, kiváló vágás- és továbbszakadás-álló, nagyon jó kémiai rögzülés a felnivel.
Futófelület / abroncs: Kiváló minőségű Blickle Extrathane® poliuretán elasztomer.
Kerékagy / felni: Alumíniumöntvény. Öntött futófelület.
Felni színe: ezüstszürke
| Talpméret | 100 x 85 mm |
| Furattávolság | 80 x 60 mm |
| Felfogatófurat-Ø | 9 mm |
| Kerék-Ø | 100 mm (D) |
| Kerékszélesség | 40 mm (T2) |
| Teherbírás | 200 kg |
| Beépítési magasság | 125 mm (H) |
| Súly | 0,8 kg |
| Hőállóság | -25 ° C |
| Hőállóság max. | 70 ° C |
| futófelület keménysége | 92° Shore A |
| Csapágytípus | Golyóscsapágy |
Vélemények
Írja meg véleményét!