Leírás és Paraméterek
Jellemzők
- Professzionális minőség
- Nyomatékkulcs 1/4" 6-30Nm,
- Törés garancia
| Bekapcsolási pontosság | +/- 4 % |
| Forgatónyomaték min. | 6 Nm |
| Forgatónyomaték max. | 30 Nm |
| Meghajtott profil méret, metrikus | 6,3 mm |
| Meghajtott profil | Külső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtott profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 6,3 mm |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Bruttó súly | 290 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!