Leírás és Paraméterek
Jellemzők
- Professzionális minőség
- Nyomatékkulcs 3/8" 27-135Nm,
- Törés garancia
| Bekapcsolási pontosság | +/- 2 % |
| Forgatónyomaték min. | 27 Nm |
| Forgatónyomaték max. | 135 Nm |
| Meghajtott profil méret, metrikus | 10 mm |
| Meghajtott profil | Külső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtott profil méret, hüvelykmérték | 3/8 " |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 10 mm |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 3/8 " |
| Bruttó súly | 350 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!