Leírás és Paraméterek
- Professzionális minőség
- Törés garancia
| Befogási mélység | 200 mm |
| Kampós talp mélysége | 24 mm |
| Kampó hossza | 53 mm |
| Befogási nyílásszélesség min. | 120 mm |
| Orsó hossza | 285 mm |
| Hatszögletű működtetőelem kulcsméret | 27 mm |
| Befogási nyílásszélesség max. | 350 mm |
| Kampós talp vastagsága a csúcsnál | 8,5 mm |
| Bruttó súly | 8410 g |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
Huszár Béla
|
2016. 08. 17.
Jó nagy és erős anyagú csapágylehúzó. Igazán jól lehet vele dolgozni, és lehet erőltetni is.