Leírás és Paraméterek
- Professzionális minőség
- Törés garancia
| Befogási mélység | 150 mm |
| Kampós talp mélysége | 9,5 mm |
| Kampó hossza | 27,5 mm |
| Befogási nyílásszélesség min. | 25 mm |
| Orsó hossza | 175 mm |
| Hatszögletű működtetőelem kulcsméret | 17 mm |
| Befogási nyílásszélesség max. | 195 mm |
| Kampós talp vastagsága a csúcsnál | 8,5 mm |
| Felületjavítás | Horganyzott, galvanikus |
| Bruttó súly | 1270 g |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
József 23
|
2016. 08. 15.
Gyakran együtt vásárolt
BGS csapágylehúzó készlet, átfordítható, két- és háromkaros, 75-150mm, 3db-os
Külső raktáron
8.640 Ft