Leírás és Paraméterek
- Olajszűrő leszedő
- Átmérő: 86 mm (16 oldalú)
- Meghajtás: 3/8" dugókulcs nyílás
- Fekete színben
- Törés garancia
A BGS technik® németországi székhelyű professzionális autóipari célszerszámokat gyártó vállalat. Jellemzően strapabíró alapanyagból készült, minőségi és tartós szerszámokat gyártanak. Szinte minden autótípushoz találhatunk BGS márkában célszerszámokat. Minden szerszám törés garanciás. Hatalmas raktárkészlettel rendelkeznek.
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 10 mm |
| Meghajtott profil | Külső 16 szögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 3/8 " |
| Felületjavítás | Fényezett |
| Átmérő | 86 mm |
| Lakkfesték | Fekete |
| Bruttó súly | 210 g |
Vélemények
Teljesen méretpontos, úgy tűnik jó anyagból van.