Leírás és Paraméterek
Jellemzők
- Olajszűrő leszedő Mercedes Vito és Sprinter V6 és V8 modellekhez
- Átmérő: 84 mm (14 oldalú)
- Meghajtás: 3/8" dugókulcs nyílás
- Fekete színben
- Törés garancia
A BGS technik® németországi székhelyű professzionális autóipari célszerszámokat gyártó vállalat. Jellemzően strapabíró alapanyagból készült, minőségi és tartós szerszámokat gyártanak. Szinte minden autótípushoz találhatunk BGS márkában célszerszámokat. Minden szerszám törés garanciás. Hatalmas raktárkészlettel rendelkeznek.
| Felületjavítás | Fényezett |
| Lakkfesték | Fekete |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 3/8 " |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 10 mm |
| Anyag | Acéllemez |
| Meghajtott profil | Külső 14 szögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Átmérő | 84 mm |
| Bruttó súly | 200 g |