Leírás és Paraméterek
| Meghajtott profil méret, hüvelykmérték | 5/16 " |
| Meghajtott profil | Belső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 6,3 mm |
| Meghajtott profil méret, metrikus | 8 mm |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Bruttó súly | 20 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!