Leírás és Paraméterek
| Meghajtó profil | Külső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Hossz | 25 mm |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 6,3 mm |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Meghajtott profil | T-profil (Torx-hoz) |
| Meghajtott profil mérete | T15 |
| Anyag | Króm-vanádium acél (S2) |
| Bruttó súly | 10 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
BGS-8192 Behajtófej, külső hatszögletű 6,3mm (1/4") T-profil (Torx) T20
Központi raktáron
27%
BGS-8196 Behajtófej, külső hatszögletű 6,3mm (1/4") T-profil (Torx) T40
Központi raktáron
27%