Leírás és Paraméterek
| Anyag | Króm-vanádium acél (S2) |
| Meghajtó profil | Külső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtott profil | Csillag csavarfejhorony (PH) |
| Meghajtott profil mérete | PH1 |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 6,3 mm |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Hossz | 25 mm |
| Bruttó súly | 4 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!