Leírás és Paraméterek
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Pengehossz (hosszú oldal) | 190 mm |
| Anyag | Króm-vanádium acél (S2) |
| Pengehossz (rövid oldal) | 40 mm |
| Meghajtott profil rövid szár | Belső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtott profil hosszú szár | Belső hatszögletű kulcsnyílású gömbfejű elem |
| Meghajtott profil mérete, rövid szár | 6 mm |
| Meghajtott profil mérete, hosszú szár | 6 mm |
| Bruttó súly | 60 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
BGS-790-4 Derékszögű kulcs, extra hosszú, belső hatszögletű gömbfejes 4mm
Jelenleg nem elérhető
415 Ft
BGS-790-5 Derékszögű kulcs, extra hosszú, belső hatszögletű gömbfejes 5mm
Jelenleg nem elérhető
545 Ft