Leírás és Paraméterek
- Külső és belső lehúzóként is használható;
- Golyós végű menetes orsó;
- Kovácsolt.
Húzási képességek:
- Max. húzási szélesség: 150 mm
- Max. húzási mélység: 160 mm
| Befogási mélység | 150 mm |
| Kampós talp mélysége | 11 mm |
| Kampó hossza | 22,5 mm |
| Befogási nyílásszélesség min. | 76 mm |
| Orsó hossza | 138 mm |
| Hatszögletű működtetőelem kulcsméret | 17 mm |
| Befogási nyílásszélesség max. | 165 mm |
| Kampós talp vastagsága a csúcsnál | 6 mm |
| Bruttó súly | 828 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!