Leírás és Paraméterek
- Külső és belső lehúzóként is használható;
- Golyós végű menetes orsó;
- Kovácsolt.
Húzási képességek:
- Max. húzási szélesség: 100 mm
- Max. húzási mélység: 120 mm
| Befogási mélység | 115 mm |
| Kampós talp mélysége | 9,5 mm |
| Kampó hossza | 22 mm |
| Befogási nyílásszélesség min. | 75 mm |
| Orsó hossza | 115 mm |
| Hatszögletű működtetőelem kulcsméret | 14 mm |
| Befogási nyílásszélesség max. | 115 mm |
| Kampós talp vastagsága a csúcsnál | 5 mm |
| Bruttó súly | 514 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!