Leírás és Paraméterek
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 10 mm |
| Meghajtott profil | E-profil |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 3/8 " |
| Kulcsméret | E14 |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Felületjavítás | Krómozott |
| Bruttó súly | 3 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!