Leírás és Paraméterek
| Meghajtott profil | Belső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Hossz | 55 mm |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Meghajtott profil mérete | 17 mm |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Bruttó súly | 160 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
Winmax Tools befecskendezőfej hollander lazító/szorító dugókulcs, 119mm hosszú, 1/2", 17-es
Külső raktáron
5.330 Ft