Leírás és Paraméterek
| Hossz | 75 mm |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 3/8 " |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 10 mm |
| Meghajtott profil | Belső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil | Külső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtott profil mérete | 14 mm |
| Bruttó súly | 80 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
BGS-4864 Behajtófej XZN, külső hatszögletű 10mm (3/8") M14
Jelenleg nem elérhető
28%