Leírás és Paraméterek
Phenom COB LED fejlámpa, 100lm, 3xAAA
Ideális választás ez az elemes fejlámpa sportolóknak, műhelyben dolgozóknak és mindenkinek, akinek valamilyen tevékenység közben szüksége van mindkét kezére. A COB LED technológiának köszönhetően extra nagy fényerővel rendelkezik. A lehajtható fej biztosítja, hogy a fény a megfelelő területre eljusson.
- COB LED technológia
- 3 üzemmód (100% fényerő fehér, 30% fényerő fehér, villogó fehér fény)
- Alacsony energiafogyasztás
- 45°-ban dönthető fej
- Kényelmes viselet
- Kétszínű, mosható fejpánt (szürke/fekete)
| Fényforrás | COB LED |
| Fényerősség | 100 lumen |
| Teljesítmény | 3 W |
| Energiaellátás | 3 x AAA elem (nem tartozék) |
| Üzemidő (teljesen feltöltött | |
| elemekről 100% fényerőn) | 7 óra |
| Fejrész mérete | 60 x 42,2 x 35 mm |
| Dönthető fej | Igen, 45°-ban lefelé |
| Fejpánt kerülete | max. 550 - 600 mm |
| Fejrész súlya (elemek nélkül) | 33 g |
| Anyaga | Műanyag |