Leírás és Paraméterek
| Meghajtott profil | Belső többfogú elem (XZN-hez) |
| Meghajtó profil | Külső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 3/8 " |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 10 mm |
| Meghajtott profil mérete | M6 |
| Hossz | 75 mm |
| Bruttó súly | 50 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!