Leírás és Paraméterek
| Meghajtó profil | Külső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 6,3 mm |
| Meghajtott profil | Csillag csavarfejhorony (PZ) |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Meghajtott profil mérete | PZ1 |
| Anyag | Króm-vanádium acél (S2) |
| Hossz | 50 mm |
| Bruttó súly | 10 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!