Leírás és Paraméterek
| Hossz | 30 mm |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 5/16 " |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 8 mm |
| Meghajtott profil | Belső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil | Külső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtott profil mérete | 8 mm |
| Bruttó súly | 14 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!