Leírás és Paraméterek
| Meghajtott profil | Belső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Hossz | 100 mm |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Meghajtott profil mérete | 7 mm |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Bruttó súly | 100 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!