Leírás és Paraméterek
| Méret | 6 - 7 - 8 - 10 - 12 - 14 mm |
| Meghajtott profil | Belső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Bruttó súly | 546 g |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
Kosztin Zoltán
|
2020. 12. 07.
A megrendelt szerszámot időben megkaptam, teljesen elégedett vagyok a webáruházzal.