Leírás és Paraméterek
| Meghajtott profil | Pro Torque® (hatszögletű) |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 20 mm |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 3/4 " |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Felületjavítás | Krómozott |
| Kulcsméret | 27 mm |
| Bruttó súly | 240 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!