Leírás és Paraméterek
| Felületjavítás | Krómozott |
| Meghajtott profil | Külső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Meghajtott profil méret, metrikus | 20 mm |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtott profil méret, hüvelykmérték | 3/4 " |
| Bruttó súly | 140 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!