Leírás és Paraméterek
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 10 mm |
| Meghajtott profil mérete | T20 |
| Meghajtott profil | T-profil (Torx-hoz) |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 3/8 " |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Hossz | 48 mm |
| Bruttó súly | 50 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!