Leírás és Paraméterek
| Meghajtó profil | Külső hatszögletű kulcsnyílású elem |
| Anyag | Króm-vanádium acél (S2) |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Meghajtott profil | T-profil (Torx-hoz) furattal |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 6,3 mm |
| Meghajtott profil mérete | T9 |
| Hossz | 25 mm |
| Bruttó súly | 10 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
Extol csavarhúzó markolat, gyorskioldóval és mágneses csavarbehajtóval, CV, 1/4"x175mm
Külső raktáron
995 Ft