Leírás és Paraméterek
| Meghajtott profil | Hatszögletű elem |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Kulcsméret | 21 mm |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Külső átmérő | 28 mm |
| Felületjavítás | Krómozott |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Hossz | 65 mm |
| Bruttó súly | 160 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!