Leírás és Paraméterek
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Meghajtott profil | Tizenkétszögletű meghajtó elem |
| Kulcsméret | 21 mm |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Bruttó súly | 140 g |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
Balazs
|
2023. 10. 06.
Minőségi szerszám!