Leírás és Paraméterek
| Meghajtott profil | Hatszögletű elem |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Kulcsméret | 16 mm |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Külső átmérő | 22 mm |
| Felületjavítás | Krómozott |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Hossz | 65 mm |
| Bruttó súly | 100 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
BGS csapágylehúzó készlet, átfordítható, két- és háromkaros, 75-150mm, 3db-os
Külső raktáron
8.640 Ft