Leírás és Paraméterek
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Meghajtott profil | Tizenkétszögletű meghajtó elem |
| Kulcsméret | 16 mm |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Bruttó súly | 100 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
Ellient Tools Diesel fejszelep (befecskendező)kiszerelő crowafej, 33-szögű, 1/2"
Központi raktáron
35%
BGS-8155-25 Rögzítő szerszám BGS-8155 VAG motorvezérlés beállító készletből
Áruházi raktáron
24%