Leírás és Paraméterek
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 3/8 " |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 10 mm |
| Kulcsméret | 18 mm |
| Meghajtott profil | Tizenkétszögletű meghajtó elem |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Bruttó súly | 130 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
BGS-8155-25 Rögzítő szerszám BGS-8155 VAG motorvezérlés beállító készletből
Áruházi raktáron
24%