Leírás és Paraméterek
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Meghajtott profil | tizenkétszögletű meghajtó elem |
| Kulcsméret | 11 mm |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Anyag | króm-vanádium acél |
| Felületjavítás | krómozott, matt |
| Meghajtó profil | belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Bruttó súly | 50 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
BGS-62666 Motor vezérlés beállító Fiat, Alfa, Lancia 1.2 16V, 1.4 16V / T- Jet
Jelenleg nem elérhető
40.990 Ft