Leírás és Paraméterek
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Kulcsméret | 17 mm |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Meghajtott profil | Pro Torque® (hatszögletű) |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Bruttó súly | 70 g |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg véleményét!
Ádám
|
2022. 07. 25.