Leírás és Paraméterek
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Meghajtó profil | belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Kulcsméret | 24 mm |
| Felületjavítás | krómozott, matt |
| Anyag | króm-vanádium acél |
| Meghajtott profil | Pro Torque® (hatszögletű) |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Bruttó súly | 230 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!