Leírás és Paraméterek
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Meghajtott profil | sebességváltó-zár (többprofilú) |
| Kulcsméret | 24 mm |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Anyag | króm-vanádium acél |
| Felületjavítás | krómozott, matt |
| Meghajtó profil | belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Bruttó súly | 134 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
Einhell PXC TE-CI 18/1 Li-Solo akkus ütvecsavarozó, 18V, 140Nm (akku és töltő nélkül)
Központi raktáron
30.590 Ft
BGS csapágylehúzó készlet, átfordítható, két- és háromkaros, 75-150mm, 3db-os
Külső raktáron
8.640 Ft